• Hale namiotowe
  Hale namiotowe
 • Śluby i chrzciny na powietrzu
  Śluby i chrzciny na powietrzu
 • Wytrzymała konstrukcja
  Wytrzymała konstrukcja
 • Pikniki okolicznościowe
  Pikniki okolicznościowe
 • Produkcja i montaż hal
  Produkcja i montaż hal

Hale namiotowe

Oferujemy Państwu hale namiotowe idealne na eventy, wesela, śluby w plenerze, pikniki korporacyjne, chrzciny itp.

Posiadamy hale namiotowe o lekkiej ale jednoczesnie bardzo wytrzymałej konstrukcji z profili aluminiowych. Poszycie - ściany oraz dach wykonane są z mocnej plandeki PCV o gramaturze 650 gram/m2. Konstrukcja namiotu zapewnia możliwość szybkiego i sprawnego rozłożenia i złożenia obiektu w dowolnych uwarunkowaniach terenowych.

Standardowo poszycie namiotu wykonane jest z plandeki PCV w kolorze białym dzięki czemu hale pasują praktycznie do każdego wydarzenia. Na zamówienie możliwe jest obrandowanie hali w dowolnym kolorze bądź grafice.

Hale namiotowe polecamy wszystkim osobom które chciałyby aby ich wydarzenie było oryginalne i niezapomniane. Dają one możliwość organizacji wyjątkowej uroczystości w zaciszu domowego ogrodu, nad brzegiem wody lub innym innym wymyślnym miejscu. Oferowane przez nas namioty umożliwiają przeprowadzenie każdej uroczystości czy eventu niezależnie od warunków pogodowych. Zapewniają one ochronę przed deszczem, wiatrem a nawet śniegiem, w upalne dni natomiast dają przyjemny cień.

Hale namiotowe to niezbędny element udanej imprezy plenerowej.

View the embedded image gallery online at:
http://tents4rent.pl/index.php/hale-namiotowe#sigFreeId961e7350ce